Szorowarki automatyczne i automaty szorujące NILFISK | DAWO PW s.c. Lublin tel. 81 7452152

Szorowarki automatyczne i automaty szorujące NILFISK

//Szorowarki automatyczne i automaty szorujące NILFISK
­

Szorowarki automatyczne i automaty szorujące NILFISK

Szorowarki automatyczne i automaty szorujące NILFISK – automaty szorująco-zbierające w naszej ofercie prezentują maksymalną żywotność, niskie wymagania w zakresie obsługi i konserwacji oraz niezawodność w eksploatacji. Wieloletnie doświadczenie na pozycji jednego z wiodących dostawców w branży pozwala nam dostarczać wyjątkowej jakości maszyny czyszczące, które zapewniają skuteczne czyszczenie w połączeniu z wysoką wydajnością.

Szorowarki automatyczne NILFISK

Szorowarki automatyczne NILFISK i automaty szorujące NILFISK są dostępne w zróżnicowanej gamie opcji – od małych modeli prowadzonych po duże automaty samojezdne i z operatorem jeżdżącym na maszynie. Idealne do sprzątania w obiektach instytucjonalnych i przemysłowych.

Automaty szorująco-zbierające

Szorowarki automatyczne i automaty szorujące NILFISK zostały starannie zaprojektowane z myślą o zwiększeniu wydajności i obniżeniu całkowitych kosztów czyszczenia. Efektywne wykorzystanie wody i detergentu w połączeniu z łatwością obsługi urządzenia sprawiają, że  będą one doskonałym wyborem. Samojezdne automaty szorująco-zbierające pozwalają zmniejszyć nakłady pracy i znacznie zwiększają wydajność sprzątania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Skontaktuj się aby otrzymać najlepsze rozwiązanie i ofertę.

Kontakt:   mailto:info@dawo.com.pl,      mailto:w.koguc@dawo.com.pl,