Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /accounts/dawo11/public_html/dawo.com.pl/wp-content/themes/Avada/header.php:2) in /accounts/dawo11/public_html/dawo.com.pl/wp-content/themes/Avada/header.php on line 143

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /accounts/dawo11/public_html/dawo.com.pl/wp-content/themes/Avada/header.php:2) in /accounts/dawo11/public_html/dawo.com.pl/wp-content/themes/Avada/header.php on line 143

Środki chemiczne KIEHL

Strona główna » Środki czyszczące » Środki chemiczne KIEHL
­

Środki chemiczne do sprzątania KIEHL

Środki chemiczne do sprzątania KIEHL to bardzo szeroki zakres detergentów oraz innych środków chemicznych do sprzątania niemieckiej firmy KIEHL. Dzięki chemii od Kiehl czyszczenie powierzchni będzie o wiele łatwiejsze. Nie będziemy musieli szorować danej powierzchni, aby wszystkie plamy zeszły, jak to jest w przypadku stosowania chemii od innych producentów.

Środki chemiczne do sprzątania KIEHL charakteryzuje się wyjątkową skutecznością już po pierwszym myciu powierzchni, z których ciężko schodzą zabrudzenia.

JOHANNES KIEHL KG jest firmą przodującą na rynku pod względem wprowadzanych nowości oraz dbałości o wysoką jakość i skuteczność działania swoich wyrobów. Wszystkie produkty ulegają biodegradacji w ponad 90%. Proponowana przez firmę KIEHL chemia jest wysoce antystatyczna oraz antypoślizgowa dodatkowo dzięki wysokiej biodegradowalności  jest przyjazna dla środowiska oraz antyalergiczna.

Skontaktuj się z nami a pomożemy Ci dobrać odpowiednie środki chemiczne firmy KIEHL.

Kontakt:   mailto:info@dawo.com.pl,      mailto:w.koguc@dawo.com.pl,