Odkurzacze przemysłowe NILFISK

Strona główna » Odkurzacze przemysłowe » Odkurzacze przemysłowe NILFISK
­

Odkurzacz przemysłowy NILFISK.

Odkurzacze przemysłowe NILFISK jednofazowe są głównie używane do ciągłego sprzątania obszarów produkcyjnych lub sprzątania miejsc wysoko położonych i trudno dostępnych. Kompaktowe i wszechstronne, łatwe w przemieszczaniu. Wybór obejmuje urządzenia do czyszczenia wyłączenie suchych odpadów lub modele do zastosowań na mokro i na sucho.

Trójfazowy odkurzacz przemysłowy NILFISK jest przeznaczone do ciągłego zastosowania. Jest on idealnym rozwiązaniem do zintegrowania z urządzeniami przetwórczymi, do zastosowań stacjonarnych i w przypadku ogólnie trudnych warunków roboczych. Trójfazowy odkurzacz przemysłowy może być wyposażony w dmuchawy bocznokanałowe, które zapewniają wysoką moc ssącą oraz obniżony przepływ powietrza lub w turbiny, które uwalniają wyższy przepływ powietrza i zmniejszają moc ssącą. Można wybierać pomiędzy modelami do odzyskiwania wyłącznie suchych materiałów i modelami do zastosowań na mokro i na sucho.

Niebezpieczne pyły generują potrzebę zachowania najwyższego poziomu zabezpieczeń w celu maksymalnej ochrony zdrowia pracowników. Odkurzacze higieniczne są odpowiednie do zbierania pyłów wszystkich klas (L, M i H) oraz pyłów wybuchowych typu 22 według klasyfikacji ATEX.

Katalog można pobrać tutaj:

Pobierz dokument