Szorowarki jednotarczowe i polerki jednotarczowe | DAWO s.c. Lublin t. 81 7452152

Szorowarki jednotarczowe i polerki jednotarczowe

//Szorowarki jednotarczowe i polerki jednotarczowe
­

Szorowarki jednotarczowe i polerki jednotarczowe

Szorowarki jednotarczowe i polerki jednotarczowe to innowacyjne i bardzo efektywne urządzenia umożliwiające pielęgnację posadzek twardych i tekstylnych. Sprawdzają się doskonale w domach, na powierzchniach sklepów czy przemysłowych, w szkołach, hotelach i wszędzie tam, gdzie przestronne pomieszczenia wymagają zautomatyzowania działań.

Szorowarki i polerki jednotarczowe zostały tak zaprojektowane aby zoptymalizować czas i zmniejszyć koszty pracy przez zwiększoną wydajność, łatwość utrzymania, obsługi i zdolność zachowania przyjaznego środowiska. Polerki zapewniają doskonałą konserwację podłóg o wysokim połysku i umożliwiają przywrócenie podłogom dawnego blasku. Ze względu na niski poziom hałasu idealnie nadają się do pracy w ciągu dnia w szpitalach, hotelach i innych obiektach publicznych

Szorowarki jednotarczowe i polerki jednotarczowe

Różnorodność twardych i miękkich powierzchni podłogowych wymagających różnych technik czyszczenia. Tutaj znajdą Państwo swojego partnera w doborze produktów z poniższej oferty. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy szorowarki i polerki jednotarczowe do podłóg twardych, wykładzin podłogowych oraz dywanów. Urządzenia te są wspierane przez szeroki asortyment akcesoriów takich jak pady, szczotki oraz detergenty.

Kontakt:   mailto:info@dawo.com.pl,      mailto:w.koguc@dawo.com.pl,