Serwis szorowarek zamiatarek myjek ciśnieniowych

Strona główna » Serwis szorowarek zamiatarek myjek ciśnieniowych
­

Serwis szorowarek zamiatarek myjek ciśnieniowych

Serwis szorowarek zamiatarek myjek ciśnieniowych oraz pozostałych sprzętów wykonywany jest przez najlepszych specjalistów. Dysponujemy tanimi materiałami eksploatacyjnymi oraz częściami do większości marek na rynku.

Firma DAWO zapewnia serwis urządzeń zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny dla maszyn  – CLEANFIX, NILFISK, ALTO, WAP, RGS, GANSOW.

Oferujemy również naprawy maszyn sprzątających, myjek ciśnieniowych wielu innych producentów:  Nilfisk, , Gansow, RGS, Soteco, Cleanfix, Numatic, Hako, COMAC,  Fimap.

Posiadamy stacjonarny warsztat naprawczy w Lublinie oraz mobilny serwis obsługujący zlecenia w całym kraju. Zatrudniamy własnych wykwalifikowanych techników oraz współpracujemy z serwisami w ramach sieci zapewniającymi wysoką jakość świadczonych usług. Serwisujemy szorowarki, zamiatarki, myjki i inne urządzenia sprzątające.

Dzięki dostępowi do własnej floty w wypożyczalni maszyn czyszczących jesteśmy w stanie zapewnić urządzenie zastępcze na czas naprawy lub remontu głównego maszyny Klienta. Kolejnym istotnym elementem jest możliwość zamiany wyeksploatowanej lub uszkodzonej maszyny na nową, lub sprawną.

W ramach działalności serwisu wykonujemy projekty, dostawy i montaże  wysokociśnieniowych instalacji stacjonarnych oraz innych specjalistycznych instalacji czyszczących.

Na naprawy maszyn do sprzątania oraz użyte części zamienne udzielamy 6 miesięcznej gwarancji, także w przypadku gdy wykonywana jest przez nas naprawa myjek wysokociśnieniowych.

Serwis szorowarek zamiatarek myjek ciśnieniowych wykonywany w DAWO PW sc w lublinie to w pełni profesjonalny serwis urządzeń czyszczących.

Skontaktuj się aby otrzymać najlepsze rozwiązanie i ofertę.

Kontakt:   mailto:info@dawo.com.pl,      mailto:w.koguc@dawo.com.pl,

Nie znaleziono produktów które pasują do Twoich wyborów.