Odkurzacze przemysłowe NILFISK, profesjonalne zastosowanie | DAWO PW s.c. Lublin

Odkurzacze przemysłowe NILFISK

///Odkurzacze przemysłowe NILFISK
­

Odkurzacze przemysłowe NILFISK

Odkurzacze przemysłowe NILFISK jednofazowe są głównie używane do sprzątania obszarów produkcyjnych lub sprzątania miejsc wysoko położonych i trudno dostępnych. Kompaktowe i wszechstronne, łatwe w przemieszczaniu. Wybór obejmuje urządzenia do czyszczenia wyłączenie suchych odpadów lub modele do zastosowań na mokro i na sucho.

Odkurzacze przemysłowe NILFISK trójfazowe są przeznaczone do ciągłego zastosowania. Są one idealnym rozwiązaniem do zintegrowania z urządzeniami przetwórczymi, do zastosowań stacjonarnych i w przypadku ogólnie trudnych warunków roboczych. Trójfazowy odkurzacz przemysłowy może być wyposażony w turbiny bocznokanałowe, które zapewniają wysoką moc ssącą oraz obniżony przepływ powietrza lub w turbiny, które uwalniają wyższy przepływ powietrza i zmniejszają moc ssącą. Można wybierać pomiędzy modelami do odzyskiwania wyłącznie suchych materiałów i modelami do zastosowań na mokro i na sucho.

Odkurzacze specjalistyczne

Mają zastosowanie tam, gdzie niebezpieczne pyły generują potrzebę zachowania najwyższego poziomu zabezpieczeń w celu maksymalnej ochrony zdrowia pracowników. Odkurzacze przemysłowe i specjalistyczne są odpowiednie do zbierania pyłów wszystkich klas (L, M i H) oraz pyłów wybuchowych typu 22 według klasyfikacji ATEX.

Katalog można pobrać tutaj:

Pobierz dokument