Automaty szorująco-odsysające VIPER | DAWO s.c Lublin

Automaty szorująco-odsysające VIPER

­

Automaty szorująco-odsysające VIPER

Automaty szorująco-odsysające VIPER to bardzo dynamicznie rozwijający się segment światowego lidera sprzętu do utrzymania czystości firmy NILFISK. Automaty szorujące VIPER charakteryzują się bardzo prostą budową z niezbędnymi elementami elektroniki i zwartą , mocną konstrukcją.

Automaty szorująco-odsysające VIPER prezentują maksymalną żywotność, niskie wymagania w zakresie konserwacji i niezwykłą łatwość obsługi. Nasze automaty są dostępne w zróżnicowanej gamie opcji – od małych modeli prowadzonych po duże automaty samojezdne.

Szorowarki  VIPER tej marki obok dużej wydajności posiadają również najlepszą na naszym rynku cenę. Do obecnej, sprawdzonej linii maszyn czyszczących FANG dołącza obecnie nowa linia kompaktowych maszyna czyszcząca VIPER linii AS. Maszyna ta dedykowana jest do mocno eksploatowanych podłóg średniej wielkości. Dodatkową zaletą nowych urządzeń szorująco-odsysających jest jeszcze lepszy stosunek jakości do ceny.

Produkty z tej kategorii to urządzenia, które doskonale sprawdzają się nawet podczas intensywnej eksploatacji. Zaletą polecanych przez naszą firmę szorowarek automatycznych jest ich niezawodność, wytrzymałość i wysoki komfort użytkowania. Zostały one stworzone, aby zapewnić jak największą wygodę oraz skuteczność.

Kontakt:   mailto:info@dawo.com.pl,      mailto:w.koguc@dawo.com.pl,