Myjki ciśnieniowe

Strona główna » Myjki ciśnieniowe
­

Myjki ciśnieniowe zimnowodne NILFISK

NILFISK-BLUE  jest dynamincznie rozwiajjąca się linią myjek wysokociśnieniowych, które stale wprowadzane są na rynek. Firma stale poszerza swoją ofertę.

Ostatnio zostały wprowadzone na rynek myjki zimnowodne z kompaktowej klasy Nilfisk-BLUE MC3. Ta nowa maszyna może być wykorzystywana do profesjonalnego zastosowania przez rzemieślników, w mleczarniach oraz niewielkich warsztatach.

Myjka ciśnieniowa NILFISK-BLUE

Myjka ciśnieniowa NILFISK-BLUE jest łatwa w obsłudze dla użytkownika, jest wydajna i oszczędna w każdej działalności. Łatwość przechowywania, wykonanie z wysokiej jakości, trwałych materiałów oraz optymalna wydajność sprawiają, że urządzenia te sprawdzą się w każdym  zakładzie produkcyjnym lub w pracach przydomowych.

Mobilna myjka wysokociśnieniowa zimnowodna firmy NILFISK-BLUE sprostają najtrudniejszym wyzwaniom związanym z czyszczeniem. Myjki ciśnieniowe nadają się do pracy w szerokim zakresie środowisk, w tym m.in. w rolnictwie, motoryzacji, budownictwie, sektorze wynajmu, przemyśle spożywczym i obszarach produkcyjno-magazynowym.

Kontakt:   mailto:info@dawo.com.pl,      mailto:w.koguc@dawo.com.pl,