Polerka do podłóg. Która jest najlepsza?

Polerka do podłóg. Która jest najlepsza? Czysta podłoga to marzenie właścicieli firm, dużych korporacji, mieszkań, domów, bloków itp. Utrzymanie podłogi w czystości, zwłaszcza w miejscach, w których przebywa wiele osób może wydawać się niemożliwe. Jednak już teraz są na to sposoby.

Chodzenie z mopem, wiadrem oraz pełnym asortymentem detergentów faktycznie mogłoby być uciążliwe, a jeśli posiadasz dużą powierzchnię, która wymaga utrzymania czystości, np. magazyn, supermarket, wykonywanie tego zadania ręcznie jest niemal niewykonalne. Poza tym czyszczenie to nie wszystko, a co z polerowaniem? Aby podłoga była wciąż lśniąca wymaga odpowiedniej „obróbki”. Na rynku istnieje wiele urządzeń mechanicznych, polerek, które pozwolą Ci zadbać o podłogę w Twojej firmie. Sklepy zasypują nas mnóstwem informacji, ale którą najlepiej wybrać?

Określ swoje potrzeby – jaka polerka jest Ci potrzebna ?

To właściwie pierwsze pytanie, jakie powinieneś sobie postawić jeszcze zanim wybierzesz się do sklepu. W tym przypadku ważne jest przede wszystkim to, na jakieś powierzchni działać będzie polerka. Chodzi tutaj nie tylko o jej wielkość, ale również rodzaj podłogi. Polerki jednotarczowe, np. Viper czy Cleanfix sprawdzają się świetnie na posadzkach twardych i tekstylnych. Idealnie miejsce do ich pracy do domy, duże powierzchnie sklepowe, szkoły, hotele itp.

DR1500H

Oferta DAWO: Szorowarki i polerki

Niewielkie firmy

Kiedy prowadzisz niewielką firmę, nie potrzebujesz zbyt dużych urządzeń. Wówczas możesz wybrać np. Cleanfix FloorMac, R 44 – 120 bądź Viper VE 17 DS P albo Viper VE 13 P. Są one bardzo proste w obsłudze, łatwe w transporcie oraz posiadają ergonomiczny uchwyt i budowę. Charakteryzują się cichą pracą, ale również doskonałą precyzją.

Duże przedsiębiorstwo

W przypadku, gdy prowadzisz firmę znacznych rozmiarów, zbyt małe urządzenie nie będzie wystarczające. W tym przypadku wybierz Cleanfix R 50 – 150 bądź też Nilfisk-Blue Spintec 443 czy też Viper DR 1500 H. Tego typu urządzenia są jednym z najczęściej wybieranych właśnie do dużych korporacji. Mają, bowiem szerokie spektrum zastosowania, np. umożliwiają pranie wykładzin, krystalizację, szlifowanie  i polerowanie posadzek kamiennych. Możliwe jest dołączenie do nich różnorodnych akcesoriów, które jeszcze bardziej usprawnią prace urządzenia. Co ciekawe, są to jedne z najczęściej wybranych urządzeń zarówno przez właścicieli firm prywatnych, jak i firmy sprzątające czy zarządców i administratorów różnorodnych obiektów (np. wspólnoty mieszkaniowe, kamienice)

Dlaczego warto?

Zakup polerki do Twojego zakładu, firmy to przede wszystkim oszczędność czasu. Innowacyjne urządzenia opracowane są w taki sposób, że świetnie zmniejszają koszty oraz optymalizują czas. Dzięki takiemu urządzeniu nie będziesz miał problemów z utrzymaniem czystości nawet w dużym przedsiębiorstwie, czy na ogromnej hali produkcyjnej.

Expert doradzi

Jeżeli nie jesteś nadal przekonany i nie wiesz, jaki rodzaj polerki powinieneś wybrać, zgłoś się o pomoc do eksperta. Specjaliści z firmy Dawo powiedzą Ci, która z nich idealnie dopasuje się do Twoich potrzeb i spełni Twoje oczekiwania.