Odkurzacze przemysłowe, profesjonalne NILFISK, VIPER, CLEANFIX | DAWO PW Lublin

Odkurzacze przemysłowe

//Odkurzacze przemysłowe
­

Odkurzacze przemysłowe NILFISK

Odkurzacze przemysłowe NILFISK charakteryzują się bardzo dużą mocą ssania, przeznaczone są do pracy w ciężkich warunkach. Odkurzacze te pracują na mokro lub na sucho, są przeznaczone do pyłów niebezpiecznych, a także w ofercie mamy modele do pracy ciągłej i w trybie wielozmianowym.

Odkurzacze przemysłowe to kompletna grupa nowoczesnych i solidnych odkurzaczy przemysłowych. Oferowane maszyny przystosowane są do zbierania zarówno na sucho jak i na mokro.

Wszystkie modele zostały zaprojektowane tak, aby sprostać najbardziej wymagającym, profesjonalnym potrzebom czyszczenia. Jednocześnie każdy nich dostosowany jest do konkretnego poziomu wymagań, kategorii siły ssącej, poziomu hałasu, wydajności, automatycznego lub półautomatycznego czyszczenia filtra.

Odkurzacz przemysłowy jednofazowy

Odkurzacz przemysłowy jednofazowy jest głównie używany do okresowego sprzątania obszarów produkcyjnych lub sprzątania miejsc wysoko położonych i trudno dostępnych. Kompaktowe i wszechstronne, łatwe w przemieszczaniu. Wybór obejmuje urządzenia do czyszczenia wyłączenie suchych odpadów lub modele do zastosowań na mokro i na sucho.

Odkurzacz przemysłowy trójfazowy

Odkurzacz przemysłowy trójfazowy jest przeznaczony do ciągłego zastosowania. Jest on idealnym rozwiązaniem do zintegrowania z urządzeniami przetwórczymi, do zastosowań stacjonarnych i w przypadku ogólnie trudnych warunków roboczych. Odkurzacz przemysłowy tego typu może być wyposażone w turbiny bocznokanałowe. Zapewniają one wysoką moc ssącą oraz obniżony przepływ powietrza lub podciśnienia. Turbiny, które mają wyższy przepływ powietrza i zmniejszone podciśnienie służą do odsysania materiałów lekkich. Można wybierać pomiędzy modelami do odkurzania wyłącznie suchych materiałów i modelami do zastosowań na mokro i na sucho.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Skontaktuj się aby otrzymać najlepsze rozwiązanie i ofertę.

Kontakt:   mailto:info@dawo.com.pl,      mailto:w.koguc@dawo.com.pl,