Myjki ciśnieniowe, wysokociśnieniowe NILFISK | DAWO PW s.c. Lublini

Myjki ciśnieniowe

//Myjki ciśnieniowe
­

Myjki ciśnieniowe zimnowodne

Myjki ciśnieniowe dzielą się na urządzenia zimnowodne oraz ciepłowodne. Te drugie, choć oferują możliwość podgrzewania wody, często nie dają tak wysokiego ciśnienia strumienia, jak myjki ciśnieniowe zimnowodne. Dlatego właśnie to urządzenia myjące zimną wodą pod wysokim ciśnieniem poradzą sobie nawet z trudnymi, uporczywymi zabrudzeniami nie tylko na potrzeby domowe.

Myjka ciśnieniowa zimnowodna będzie sprzętem wręcz niezbędnym w różnych gałęziach przemysłu. Doskonale sprawdzi się na przykład w dużych pomieszczeniach, takich jak magazyny, warsztaty czy hale produkcyjne, kuchnie przemysłowe czy zakłady przetwórstwa spożywczego. Zimna woda pod wysokim ciśnieniem świetnie wyczyści także różnego rodzaju maszyny rolnicze czy obiekty hodowlane, farby czy smary w przemyśle motoryzacyjnym oraz zabrudzenia związane z pracami budowlano-remontowymi.

Myjki ciśnieniowe to dynamicznie rozwijająca się linia myjek wysokociśnieniowych, które stale wprowadzane są na rynek. Firma NILFISK stale poszerza swoją ofertę. Ostatnio zostały wprowadzone na rynek myjki zimnowodne z kompaktowej klasy Line MC. Ta nowa maszyna może być wykorzystywana do profesjonalnego zastosowania przez rzemieślników, w mleczarniach oraz niewielkich warsztatach.

Urządzenia ciśnieniowe są łatwe w obsłudze dla użytkownika, są wydajne i oszczędne w każdej działalności. Łatwość przechowywania, wykonanie z wysokiej jakości, trwałych materiałów oraz optymalna wydajność sprawiają, że urządzenia te sprawdzą się w każdym  zakładzie produkcyjnym lub w pracach przydomowych.

Myjki wysokociśnieniowe ciepłowodne, gorącowodne

Myjki wysokociśnieniowe ciepłowodne sprostają najtrudniejszym wyzwaniom związanym z czyszczeniem wszelkich powierzchni. Myjki ciśnieniowe gorącowodne nadają się do pracy w szerokim zakresie środowisk, w tym m.in. w rolnictwie, motoryzacji, budownictwie, sektorze wynajmu, przemyśle spożywczym i obszarach produkcyjno-magazynowych. Myjki ciśnieniowe ciepłowodne NILFISK posiadają wbudowany podgrzewacz, który podgrzewa wodę do wysokiej temperatury. Dzięki temu gorąca woda jest dostarczana do dyszy ciśnieniowej pod wysokim ciśnieniem przez co  zwiększa skuteczność czyszczenia.

Katalog można pobrać tutaj:

Pobierz dokument

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Skontaktuj się aby otrzymać najlepsze rozwiązanie i ofertę.

Kontakt:   mailto:info@dawo.com.pl,      mailto:w.koguc@dawo.com.pl,