Nowa seria odkurzaczy VIPER LSU

Nowa seria odkurzaczy VIPER LSU. Odkurzacze VIPER w nowej linii do pracy na sucho i mokro.
Cechami charakterystycznymi nowej serii odkurzaczy LSU są optymalna moc ssania oraz prosta, niezawodna i wytrzymała konstrukcją. Seria VIPER obejmuje unikalne modele ze zbiornikami ze stali nierdzewnej oraz z tworzywa sztucznego. Dzięki zastosowaniu nowego filtra wodoodpornego nie ma potrzeby jego wymiany, zarówno podczas pracy na sucho i na morko. 

Nowa seria odkurzaczy VIPER LSU. Podstawą wyposażenia zaczynając od modelu LSU 155 jest w wąż spustowy, służący do łatwego opróżniania zbiornika (bez zdejmowania głowicy z silnikiem),a także w celu łatwiejszego i bezpieczniejszego użytkowania dodano duże, tylne koła podporowe i przednie koła obrotowe oraz poręczne mocowania dla akcesoriów.
Pojemność zbiorników odkurzaczy LSU jest w przedziale od 35 do 95 litrów, z jednym, dwoma lub trzema silnikami. Odkurzacze te stały się konkurencyjną alternatywą w swoim segmencie dzięki funkcjonalności w większości prac związanych z profesjonalnym utrzymaniem czystości i bardzo atrakcyjnej cenie.
Firma Niflisk dokłada wszelkich starań by odkurzacze takie jak VIPER spełniały najwyższe standardy niezawodności i funkcjonalności.