Wypożyczanie urządzeń czyszczących | Dawo PW s.c. Lublin

Wypożyczanie urządzeń czyszczących

//Wypożyczanie urządzeń czyszczących
­

Wypożyczanie urządzeń czyszczących

Program wypożyczanie urządzeń czyszczących w DAWO to szeroka gama profesjonalnych maszyn i urządzeń czyszczących – od odkurzaczy profesjonalnych i urządzeń jednotarczowych, poprzez myjki ciśnieniowe  do mycia i osuszania posadzek oraz do zamiatania powierzchni.

Oferowane do wypożyczenia maszyny do sprzątania DAWO zapewniają bezkonkurencyjne efekty wykonywanych prac czyszczących oraz sprawdzoną niezawodność nawet w najtrudniejszych warunkach. Regularne przeglądy serwisowe wszystkich maszyn do sprzątania gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa operatorów.

Wszystkim Klientom chcącym wypożyczyć maszyny do sprzątania służymy pomocą techniczną i fachowym doradztwem przy wypożyczaniu odpowiedniej maszyny do sprzątania oraz zapewniamy szkolenia z zakresu użytkowania urządzeń.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wypożyczenia maszyn  do sprzątania.

Urządzenia do wypożyczenia np.:
szorowarka jednotarczowa 13″
szorowarka/polerka jednotarczowa 17″
szorowarka automatyczna / kabel, szer. pracy 43 cm.
odkurzacze sucho/mokro 30L, 50L
polerka wysokoobrotowa 1000 obr./min.
myjka wysokociśnieniowa 130 bar., 600 l/h, 230 V

Wypożyczanie maszyn do sprzątania to idealne rozwiązanie dla osób, które nie potrzebują maszyny na stałe. Czasami potrzebujemy tylko wypożyczyć maszynę sprzątającą aby uprzątnąć po remoncie lub jakimś większym wydarzeniu. Warto wtedy rozważyć możliwość skontaktowania się z nami i wypożyczenia maszyny sprzątającej do tego celu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nie znaleziono produktów które pasują do Twoich wyborów.