Automaty szorujące CLEANFIX | DAWO s.c. Lublin

Automaty szorujące CLEANFIX

­

Automaty szorujące CLEANFIX

Automaty szorujące CLEANFIX to szeroka gama wysokiej jakości prowadzonych automatów szorujących z jednoczesnym odsysaniem mających wiele różnorodnych funkcji. Te przemysłowe urządzenia czyszczące oszczędzają nie tylko czas. Codzienna obsługa jest prosta, a koszty eksploatacyjne niewielkie. Automaty szorujące odsysające CLEANFIX są w stanie wyczyścić każdą twardą podłogę. Nie ważne czy sprzątacie w sklepie czy w fabryce. Nasze maszyny marki Cleanfix sprzątające poradzą sobie z każdym brudem, nawet smarem i olejem. Podłoga pozostanie czysta i sucha.

Automaty szorujące CLEANFIX niebywale sprawnie zbierają wodę , są niezawodne i proste w obsłudze. Można wybierać między modelami ze szczotkami tarczowymi  lub cylindrycznymi, samobieżne lub nie, zasilane bateryjnie lub kablem sieciowym.
Automaty szorujące odsysające CLEANFIX posiadają zwartą i mocną konstrukcję. Przeznaczone są do profesjonalnego czyszczenia twardych i elastycznych podłóg wodoodpornych w przemyśle, magazynach, sklepach i w innych obiektach użyteczności publicznej. Dzięki dużej zwrotności i przejrzyście umieszczonym elementom obsługi są szczególnie przyjemne w użytkowaniu.

Kontakt:   mailto:info@dawo.com.pl,      mailto:w.koguc@dawo.com.pl,