Myjki ciśnieniowe stacjonarne samoobsługowe | Dawo s.c. Lublin

Myjki ciśnieniowe stacjonarne samoobsługowe

///Myjki ciśnieniowe stacjonarne samoobsługowe
­

Myjki ciśnieniowe stacjonarne samoobsługowe.

Myjki ciśnieniowe stacjonarne samoobsługowe wykorzystywane do zadań przemysłowych i samoobsługowych. Pozwalają na obniżenie kosztów operacyjnych, skrócenie czasu przestojów oraz zwiększenie niezawodności.

Myjki ciśnieniowe stacjonarne samoobsługowe umożliwiają sterowanie w jednym miejscu np. pomieszczeniu technicznym niezależnie od tego czy miejsce czyszczenia jest blisko czy daleko (połączone za pomocą instalacji rurowej bądź węża). Technologia wykorzystywana w myjkach ciśnieniowych samoobsługowych pozwala na obniżenie potrzeby obsługi serwisowej  oraz zmniejsza koszty utrzymania.

Modele ciśnieniowe stacjonarne zapewniają optymalne czyszczenie dla uzyskania optymalnych efektów. Sprawdzą się, jeśli zachodzi potrzeba utrzymania higienicznej czystości w rzeźni, kuchni lub w przetwórni. Nadadzą się również do odtłuszczania metalowych komponentów w fabryce.

NILFISK SH TRUCK to jednostka gorącowodna wysokociśnieniowa. Kompletne, stacjonarne, wolnostojące na zewnątrz urządzenie, idealne dla firm transportowych, zakładów spożywczych, przedsiębiorstw komunalnych. Cechy myjek ciśnieniowych samoobsługowych:

Nilfisk SH AUTO  to samoobsługowa, myjka ciśnieniowa ciepłowodna maszyna gwarantująca doskonały efekt mycia w minimalnym czasie. Dostępna jest w różnych wariantach ogrzewania: z podgrzewem wody elektrycznym lub spalinowym. Do 5 programów mycia. Jest to idealne rozwiązanie dla stacji paliw lub salonów samochodowych, które chcą rozszerzyć swoją ofertę o stanowisko do mycia pojazdów.

Główne cechy:

  • łatwość instalacji
  • wydajność
  • odporność na różne warunki

Katalog można pobrać tutaj:

Pobierz dokument