Zamiatarka ręczna VIPER

­

Zamiatarka ręczna VIPER

Zamiatarka ręczna VIPER PS480 to pierwsza kompaktowa zamiatarka marki VIPER należącej do grupy NILFISK. Łatwa w obsłudze i dostępna w rozsądnej cenie. Urządzenie zapewnia bardzo dokładne i wysoko wydajne czyszczenie.

Zamiatarka ręczna VIPER PS480 to kompaktowa konstrukcja marki z grupy NILFISK, powszechnie znanej z wysokiej jakości. Jest oparta na wytrzymałej niekorozyjnej ramie, w której osadzone są szczotki obracane napędem pasowym lub prostą przekładnia dwubiegową. Posiada szczotkę walcową jako główną oraz szczotkę boczną. Jest możliwość montażu drugiej szczotki bocznej. Wszystkie szczotki posiadają pełną regulację opuszczenia/czyszczenia. Powoduje to pełne, maksymalne wykorzystanie włosia szczotek.

Zamiatarka działa bez silnika, baterii i kabla zasilającego, przez co praktycznie nie wymaga konserwacji. Łatwość obsługi zamiatarki ręcznej PS480 gwarantuje jej dużą niezawodność.

Lekka i zwrotna, o szerokości roboczej wynoszącej 72 cm, zapewnia szybkie i wydajne czyszczenie powierzchni w obiektach handlowych, stacjach benzynowych, parkingach, szkołach, biurach, małych zakładach produkcyjnych, magazynach, punktach komunikacji miejskiej oraz dróg i placów.

 • PS480_VIPER
  Szerokość robocza
  ze szczotką boczną mm 690
  bez szczotki bocznej mm 480
  Wydajność teoretyczna 4 km/godz. m2/godz. 2800
  Zbiornik na śmieci l 38
  Zasysanie kurzu i śmieci Nie
  Dłg. x Szer. x Wys. mm 1060 x 790 x 900
  Ciężar kg 19,5