Zamiatarki przemysłowe, bateryjne, spalinowe

Strona główna » Zamiatarki przemysłowe, bateryjne, spalinowe
­

Zamiatarki przemysłowe bateryjne spalinowe ręczne prowadzone

Zamiatarki przemysłowe, bateryjne, spalinowe, ręczne, prowadzone spełniają najwyższe standardy techniczne. Praktyczne detale oraz sprawne funkcjonowanie układu zamiatania i odsysania pozwalają na elastyczne stosowanie maszyn do czyszczenia posadzek zarówno w obiektach jak i poza nimi. Połączenie ergonomii, prostej obsługi i wysokiej opłacalności wyróżnia zamiatarki spośród innych urządzeń.

Zamiatarki przemysłowe, bateryjne, spalinowe, ręczne, prowadzone to cała gama maszyn do bezpyłowego zamiatania każdej powierzchni, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektów. Zostały zaprojektowane z myślą o pracy w trudnych warunkach. Są bardzo trwałe i pozwalają osiągać wysoką wydajność.

Urządzenia ręczne, prowadzone są proste, poręczne i łatwe w utrzymaniu, a przy tym bardzo wydajne. Zamiatarki ręczne zbierają wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, od małych śrubek i niedopałków po puszki i liście, i nadają się do czyszczenia rozmaitych powierzchni, takich jak beton, asfalt, płytki ceramiczne i linoleum, a także wykładziny dywanowe i dywany.

Zamiatarki z siedzeniem dla operatora to zupełnie inna alternatywa w stosunku do zamiatarek prowadzonych ręcznie. Przeznaczone do czyszczenia średnich i dużych powierzchni wewnątrz lub na zewnątrz obiektów. Dostępne są w wielu wersjach w zależności od indywidualnych wymagań. Zamiatarki samojezdne są kompaktowe, zwrotne i niezawodne. Zostały zaprojektowane z myślą o łatwości użytkowania i niezawodności i gwarantują wysoki poziom wydajności.

Urządzenia z wyładunkiem hydraulicznym to mocne maszyny o pojemnych zbiornikach przeznaczone do zastosowań przemysłowych. Skutecznie zbierają różnego rodzaju brudy – od drobnych pyłów po grube kawałki betonu. Zamiatarka z hydraulicznym napędem hydraulicznym systemem zamiatania i opróżniania. Posiadają płaskie filtry  wyposażone automatyczny system otrzepywania, co zapewnia bezpyłowe zamiatanie.

Urządzenie składa się z podstawowych elementów takich jak:

  • jedna lub dwie szczotki obrotowe boczne – służą do zgarniania zanieczyszczeń do środka
  • szczotka główna – do wrzucania zanieczyszczeń do zbiornika
  • dmuchawa zasysająca – wytwarza podciśnienie w przestrzeni zbiornika
  • zbiornik na zanieczyszczenia – przechowuje zebrane nieczystości
  • filtr wylotowy – odfiltrowuje zanieczyszczenia od powietrza.
  • otrząsacz filtra ręczny lub mechaniczny

Kontakt:   mailto:info@dawo.com.pl,      mailto:w.koguc@dawo.com.pl,