Zamiatarki przemysłowe, bateryjne, spalinowe

//Zamiatarki przemysłowe, bateryjne, spalinowe
­

Zamiatarki przemysłowe, ręczne, bateryjne, spalinowe, prowadzone

Zamiatarki przemysłowe

Zamiatarki przemysłowe to bogata oferta urządzeń zasilanych bateryjnie, silnikiem spalinowym lub prowadzonych ręcznie, które spełniają najwyższe standardy techniczne. Praktyczne detale oraz sprawne funkcjonowanie układu zamiatania i odsysania pozwalają na elastyczne stosowanie maszyn do czyszczenia posadzek zarówno w obiektach jak i poza nimi. Połączenie ergonomii, prostej obsługi i wysokiej opłacalności wyróżnia zamiatarki spośród innych urządzeń.

Zamiatarki ręczne

Zamiatarki ręczne firmy są proste, poręczne i łatwe w utrzymaniu, a przy tym bardzo wydajne. Zamiatarki firmy zbierają wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, od małych śrubek i niedopałków po puszki i liście, i nadają się do czyszczenia rozmaitych powierzchni, takich jak beton, asfalt, płytki ceramiczne i linoleum, a także wykładziny dywanowe i dywany.

Zamiatarki bateryjne i zamiatarki spalinowe

Zamiatarki bateryjne i zamiatarki spalinowe z siedzeniem dla operatora to zupełnie inna alternatywa w stosunku do zamiatarek prowadzonych ręcznie. Przeznaczone do czyszczenia średnich i dużych powierzchni wewnątrz lub na zewnątrz obiektów. Dostępne są w wielu wersjach w zależności od indywidualnych wymagań. Zamiatarki samojezdne są kompaktowe, zwrotne i niezawodne. Zostały zaprojektowane z myślą o łatwości użytkowania i niezawodności i gwarantują wysoki poziom wydajności.

Zamiatarki bateryjne i zamiatarki spalinowe z wyładunkiem hydraulicznym to mocne maszyny o pojemnych zbiornikach przeznaczone do zastosowań przemysłowych. Skutecznie zbierają różnego rodzaju brudy – od drobnych pyłów po grube kawałki betonu. Pojemnik na pył z hydraulicznym systemem wysokiego wyładunku pozwala operatorowi na szybkie jego opróżnienie. Posiadają płaskie filtry  wyposażone w automatyczny system otrzepywania, co zapewnia bezpyłowe zamiatanie.

Zamiatarki przemysłowe składają się z podstawowych elementów takich jak:

  • jedna lub dwie szczotki obrotowe boczne – służą do zgarniania zanieczyszczeń do środka
  • szczotka główna – do wrzucania zanieczyszczeń do zbiornika
  • dmuchawa zasysająca – wytwarza podciśnienie w przestrzeni zbiornika
  • zbiornik na zanieczyszczenia – przechowuje zebrane nieczystości
  • filtr wylotowy – odfiltrowuje zanieczyszczenia od powietrza.
  • otrząsacz filtra ręczny lub mechaniczny

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Skontaktuj się aby otrzymać najlepsze rozwiązanie i ofertę.

Kontakt:   mailto:info@dawo.com.pl,      mailto:w.koguc@dawo.com.pl,