Szorowarki automatyczne, automaty szorujące

Strona główna » Szorowarki automatyczne, automaty szorujące
­

Szorowarki automatyczne, automaty szorujące NILFISK VIPER CLEANFIX.

Szorowarki automatyczne, automaty szorujące,  automaty szorująco-odsysające NILFISK VIPER CLEANFIX to czołowi producenci urządzeń do automatycznego czyszczenia podłóg na świecie. Wyróżniają się one wyjątkowo zwartą budową i solidną konstrukcją. Obsługa tych urządzeń jest prosta, łatwa i przyjemna. Urządzenia charakteryzują się cicha pracą, prostymi panelami sterowania, intuicyjną wręcz obsługą.

Szorowarki automatyczne, automaty szorujące, automaty szorująco-odsysające NILFISK VIPER CLEANFIX  to urządzenia przeznaczone do czyszczenia i pielęgnacji wszystkich rodzajów podłóg twardych i elastycznych. Szorowarki automatyczne NILFISK VIPER CLEANFIX doskonale sprawdzają się w sklepach wielkopowierzchniowych i galeriach handlowych, na dworcach i lotniskach, w halach przemysłowych, hotelach, szkołach, budynkach użyteczności publicznej, obiektach sportowych oraz muzeach i kościołach. Automaty szorująco-odsysające są bardzo wydajne i posiadają bardzo korzystny stosunek jakości do ceny.

Szorowarki automatyczne, automaty szorujące NILFISK VIPER CLEANFIX to  szeroki wybór szorowarek do czyszczenia posadzek i innych twardych nawierzchni. Naszym klientom przedstawiamy kilka kategorii maszyn: automaty szorujące prowadzone przez operatora oraz automaty szorujące z operatorem prowadzącym. Wykwalifikowani doradcy DAWO w Lublinie pomagają dobrać odpowiednie automaty szorujące, w zależności od rodzaju i wielkości obiektu, rodzaju powierzchni do czyszczenia oraz wielu innych aspektów.A

Błyszczące i perfekcyjnie czyste podłogi – to efekt pracy szorowarek automatycznych CLEANFIX, NILFISK, oraz NILFISK-VIPER. Szeroka oferta umożliwia dobranie modelu szorowarki do wielkości czyszczonej powierzchni i rodzaju prac.

Skontaktuj się, a pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie.

Kontakt:   mailto:info@dawo.com.pl,      mailto:w.koguc@dawo.com.pl,