Zamiatarki przemysłowe, bateryjne, spalinowe NILFISK, VIPER | DAWO PW Lublin tel. 81 7452152

Zamiatarki przemysłowe, bateryjne, spalinowe

//Zamiatarki przemysłowe, bateryjne, spalinowe
­

Zamiatarki przemysłowe, bateryjne, spalinowe

Zamiatarki przemysłowe, bateryjne, spalinowe to urządzenia używane do skutecznego i efektywnego zbierania zanieczyszczeń, odpadków i śmieci z powierzchni. Wyposażone są w wirujące szczotki i mechanizm, który pozwala zbierać odpady do zbiornika. Pozwalają oszczędzić czas w porównaniu do manualnego zamiatania.

Mogą być ręczne, bateryjne, spalinowe i są bogatą ofertą urządzeń zasilanych bateryjnie, silnikiem spalinowym lub prowadzonych ręcznie, które spełniają najwyższe standardy techniczne. Praktyczne detale oraz sprawne funkcjonowanie układu zamiatania i odsysania pozwalają na elastyczne stosowanie maszyn do czyszczenia posadzek zarówno w obiektach jak i poza nimi. Połączenie ergonomii, prostej obsługi i wysokiej opłacalności wyróżnia zamiatarki spośród innych urządzeń.

Zamiatarki ręczne

Zamiatarki ręczne są proste, poręczne i łatwe w utrzymaniu, a przy tym bardzo wydajne. Zbierają wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, od małych śrubek i niedopałków po puszki i liście, i nadają się do czyszczenia rozmaitych powierzchni, takich jak beton, asfalt, płytki ceramiczne i linoleum, a także wykładziny dywanowe i dywany.

Zamiatarki bateryjne, spalinowe

Zamiatarki bateryjne, spalinowe z siedzeniem dla operatora to zupełnie inna alternatywa w stosunku do zamiatarek prowadzonych ręcznie. Przeznaczone do czyszczenia średnich i dużych powierzchni wewnątrz lub na zewnątrz obiektów. Dostępne są w wielu wersjach w zależności od indywidualnych wymagań. Urządzenia samojezdne są kompaktowe, zwrotne i niezawodne. Zostały zaprojektowane z myślą o łatwości użytkowania i niezawodności i gwarantują wysoki poziom wydajności. Z wyładunkiem hydraulicznym to mocne maszyny o pojemnych zbiornikach przeznaczone do zastosowań przemysłowych. Skutecznie zbierają różnego rodzaju brudy – od drobnych pyłów po grube kawałki betonu. Pojemnik na pył z hydraulicznym systemem wysokiego wyładunku pozwala operatorowi na szybkie jego opróżnienie. Posiadają płaskie filtry  wyposażone w automatyczny system otrzepywania, co zapewnia bezpyłowe zamiatanie.

Maszyny przemysłowe składają się z podstawowych elementów takich jak:

  • jedna lub dwie szczotki obrotowe boczne – służą do zgarniania zanieczyszczeń do środka
  • szczotka główna – do wrzucania zanieczyszczeń do zbiornika
  • dmuchawa zasysająca – wytwarza podciśnienie w przestrzeni zbiornika
  • zbiornik na zanieczyszczenia – przechowuje zebrane nieczystości
  • filtr wylotowy – odfiltrowuje zanieczyszczenia od powietrza.
  • otrząsacz filtra ręczny lub mechaniczny

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Skontaktuj się aby otrzymać najlepsze rozwiązanie i ofertę.

Kontakt:   mailto:info@dawo.com.pl,      mailto:w.koguc@dawo.com.pl,