Automaty szorujące NILFISK-BLUE

Automaty szorujące Nilfisk-Blue obejmują całą gamę szorowarek  automatycznych od najmniejszych modeli SCRUBTEC 130E do samojezdnych maszyn szorujących SCRUBTEC R. Szorowarki automatyczne w jednym cyklu roboczym zmywają podłoże i jednocześnie je osuszają. Zasilane mogą być kablem sieciowym, bateryjnie oraz duże maszyny mogą posiadać silniki spalinowe dodatkowo z instalacją gazową LPG.

Prowadzone automaty szorująco-zbierające firmy Nilfisk zostały starannie zaprojektowane z myślą o zwiększeniu wydajności i obniżeniu całkowitych kosztów czyszczenia. Efektywne wykorzystanie wody i detergentu w połączeniu z łatwością obsługi urządzenia sprawiają, że prowadzony automat szorująco-zbierający firmy Nilfisk będzie doskonałym wyborem.

Wieloletnie doświadczenie na pozycji jednego z wiodących dostawców w branży pozwala nam zaoferować wyjątkowej jakości maszyny czyszczące, które zapewniają skuteczne czyszczenie w połączeniu z wysoką wydajnością.

Automaty szorujące NILFISK prezentują maksymalną żywotność, niskie wymagania w zakresie konserwacji i niezwykłą łatwość obsługi. Nasze automaty są dostępne w zróżnicowanej gamie opcji – od małych modeli prowadzonych po duże automaty samojezdne.

Samojezdne automaty szorująco-zbierające

Samojezdne automaty szorująco-zbierające firmy Nilfisk pozwalają zmniejszyć nakłady pracy i znacznie zwiększają wydajność sprzątania. Linia produktów obejmuje zarówno maszyny do czyszczenia małych powierzchni komercyjnych, jak i dużych powierzchni przemysłowych.

Automaty szorująco-zbierające można stosować prawie wszędzie do czyszczenia twardych posadzek:
Magazyny
Zakłady inżynieryjne
Przetwórnie żywności
Szpitali
Obiekty handlowe
Lotniska
Ośrodki sportowe
Duże sklepy

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronach poszczególnych produktów.​​​